Skip to content

Jak urządzić mieszkanie za niewielkie pieniądze?

Dom jest miejscem, w którym niektórzy z nas lubią spędzać sporo czasu. Jest tak z różnych powodów i w dużej mierze, zależy to od naszej sytuacji życiowej. Niektórzy z nas pracują zdalnie, inni są już na emeryturze, a jeszcze inni, tak jak np. młode mamy, zajmują się po prostu, prowadzeniem domu.

Jakie może mieć to znaczenie, gdy mowa jest o urządzeniu mieszkania za niewielkie pieniądze? Cóż sytuacja życiowa, ma tu zasadnicze znaczenie. Jednak nie tylko. Czasem inwestowanie, niekoniecznie związane jest z przeliczaniem czy też afirmowaniem, wszem i wobec, posiadanego przez siebie bogactwa. Dlatego, urządzanie domu na bazie własnych pomysłów oraz niewielkich zasobów finansowych, może wiązać się ze świetną zabawą i sprawić nam przy okazji, wiele radości.

CO ZYSKUJEMY, ZAOPATRUJĄC SIĘ W TAŃSZE PRZEDMIOTY UŻYTKU DOMOWEGO?

Gdy nie mamy zamiaru kupować drogich mebli, modnych naczyń, popularnych na rynku farb, dywanów czy obrazów, możemy zaopatrywać się w tanie przedmioty, stanowiące odpowiednio dobrane wyposażenie naszego mieszkania. Rzeczy te, gdy już się nam znudzą, bez problemu wymienimy na nowe. Nie będzie nam przy tym doskwierać uczucie poniesionej straty, ponieważ będziemy w pełni świadomi tego, że nabyliśmy je małym kosztem. Dlatego wyrzucenie ich lub przekazanie w prezencie , komuś bliskiemu, nie nabierze dla nas w przyszłości, wymiarów jakiegoś specjalnego dramatu, który kosztował nas połowę wypłaty lub wiązał się z koniecznością zaciągnięcia specjalnego kredytu.

GDZIE SZUKAĆ OFERT WYPOSAŻENIA DOMU, ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE?

By w łatwy sposób zaopatrzyć się w tańsze wyposażenie mieszkania, możemy przeszukiwać strony internetowe, w celu znalezienia sklepów z tańszą ofertą akcesoriów, mebli, sprzętu agd czy elektroniki i rtv. Na rynku jest ich coraz więcej, a ich oferta jest obecnie, coraz częściej dostosowana do zasobów portfela, mniej zamożniejszych osób lub tych, które nie chcą przekraczać dostępnego sobie, miesięcznego budżetu wydatków. Ponadto, zdrowy rozsądek oraz doświadczenie życiowe podpowiada, że tańsze wcale nie musi oznaczać gorszego, a zabawa w tanie urządzanie domu, z czasem może przerodzić się nawet w rodzaj ulubionego hobby.

Autor

  • Mieszkaniec Poznania, absolwent wydziału prawa i administracji. Miłośnik kotów i literatury rosyjskiej. Bardzo lubi spotkania z ludźmi, publicznie przemówienia oraz naukę. Przez swojego bloga chciałby pomóc swoim czytelników w podejmowaniu lepszych decyzji.

2 komentarze

  1. Salama Salama

    Ja zdecydowałam się na styl industrialny. Głównie dlatego, że najchętniej przeprowadziłabym się do Nowego Jorku. Taki wystrój przypadł także do gustu mężowi, a co ciekawe trudno mu dogodzić 🙂

  2. Suzy Suzy

    Projektowanie mieszkania to spore wyzwanie. Najtrudniej było gdy zabierałam się za to po raz pierwszy. Nie wiedziałam kompletnie jaki wybrać styl. Dobrze że pomogli mi domownicy.

Dodaj komentarz