Aktualności grudniowe

W dniach 3 -12 grudnia nasze przedszkole będzie pachniało pierniczkami. Wszyscy mieszkańcy „Chatki Puchatka” duzi i mali rozpoczną akcję pod nazwą „Upiecz pierniczka dla najbliższych”

W dniach 3 – 7 grudnia 2018 r. Serdecznie zapraszamy  na warsztaty plastyczne dla dzieci z rodzicami. Wspólnie będziemy robić ozdoby świąteczne.
Mile widziane będą pomysły rodziców oraz materiały pozwalające na wykonanie świątecznych dekoracji. „Mieszkańcy Chatki Puchatka”

Czytaj więcej

Góra Grosza 2018

Szanowni Rodzice. To już 19 edycja Góry Grosza, akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, w której nasze przedszkole uczestniczy od wielu lat.

Cel Góry Grosza
- zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Czytaj więcej

Ekologiczny piątek zbieramy sprzątamy nie śmiecimy

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Ekologiczny piątek – zbieramy – sprzątamy – nie śmiecimy”. W ramach akcji w każdy piątek zbieramy makulaturę, baterie oraz puszki, makulaturę prosimy związać, gdyż będziemy ją ważyć. Puszki aluminiowe warto zgnieść, żeby zajmowały mniej miejsca, będziemy je liczyć. Każda bateria będzie policzona i wrzucona do odpowiedniego pojemnika. Wszystko skrupulatnie zapiszemy by wyłonić rekordzistów i nagrodzić ich drobnymi upominkami.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

„Bajka wędruje po świecie, dzisiaj do nas zawitała. Drogie dzieci dobrze wiecie, że was bajka pokochała”. Już 5 listopada obchodzimy święto bajkowych postaci, jest to dobry pretekst, aby sobie o nich przypomnieć. Jedne są znane i lubiane, inne trochę zapomniane. Jedno jest pewne bajkowe postacie towarzyszą wszystkim: rozweselając, zabawiając i poprawiając humor. Prosimy Rodziców wraz z dziećmi o przygotowanie bajkowego przebrania.